FB

20 lat

doświadczenia

52 347 35 60

+48 663 63 68 63

Części wspólne Awiatora - najlepszy design w Bydgoszczy

2019/09/13

Części wspólne Awiatora to najlepszy design w Bydgoszczy!

 

To najwyższa jakość użytych materiałów, wyjątkowa elegancja i ponadczasowy charakter, prosto spod ręki renomowanej MW Pracownia:

 

  • NAJMODNIEJSZY MARMUR - najmodniejszy motyw, który króluje w całej inwestycji. Podłogi ozdobi wzór białego, matowego marmuru; obudowy wind - kontrastującego z nim, czarnego i błyszczącego.
  • WŁOSKIE PŁYTKI - wszystkie, zarówno w holu wejściowym, jak i w korytarzach to produkt PREMIUM, który przyjechał do nas prosto z Włoch, z renomowanej fabryki CASALGRANDE PADANA.
  • DUŻE LUSTRA - pojawią się na każdym piętrze, pięknie rozświetlą przestrzeń, dodadzą jej blasku i optycznie ją powiększą.
  • ELEGANCKI ORZECH - drzwi do mieszkań, prócz najlepszych parametrów technicznych, będą miały najbardziej elegancki kolor orzecha i wykończone zostaną opaskami i portalami.
  • WYJĄTKOWA GALERIA ZDJĘĆ - to prawdziwa wisienka na torcie. Coś co sprawi, że lotniczy klimat Awiatora będzie Wam towarzyszył każdego dnia. Jedyna w Polsce galeria zdjęć lotniczych najlepszego fotografa lotniczego w kraju i jednego z najlepszych na świecie - Sławka hesji Krajniewskiego. Odwiedźcie koniecznie www.hesja.pl.

 

 

Każdy detal naszych projektów dopracowujemy od A do Z. Nie tylko na etapie projektowym, ale podczas całej budowy. Śledzimy trendy, poszukujemy rozwiązań, wybieramy to, co najlepsze. Po to, aby nasi mieszkańcy zamieszkali w najpiękniejszych wnętrzach.

 

 

Znajdź swoje mieszkanie!

Miasto


Powierzchnia


 


Piętro


Liczba pokoi


Nasze biuro sprzedaży ul. Kijowska 6/3 Bydgoszcz
Godziny otwarcia PON-PT: 8:00:16:00 Inny termin po wcześniejszym umówieniu
Skontaktuj się nami +48 663 63 68 63 52 347 35 60 awz@awz.pl

AWZ © 2015 AWZ Deweloper. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nowe mieszkania Bydgoszcz Niemcz Osielsko

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna

NAPISZ
DO NAS
POPROŚ
O KONTAKT