FB

22 lata

doświadczenia

52 347 35 60

+48 691 481 968

Inne projekty inwestycyjne

AWZ Deweloper to nie tylko pierwotny rynek mieszkaniowy. Aktywnie angażujemy się w projekty inwestycyjne, które przyczyniają się do rewaloryzacji tkanki miejskiej oraz korzystnie wpływają na środowisko naturalne.

 

CENTRUM MANUFAKTURA

 

W roku 2004 braliśmy udział w prestiżowym przedsięwzięciu rewitalizacji łódzkiego „Centrum Manufaktura”. W ramach tego projektu zajmowaliśmy się renowacją zabytkowych obiektów pofabrycznych zakładów Izraela Poznańskiego, w tym profesjonalnym oczyszczaniem i konserwacją starej elewacji z czerwonej cegły. Dzięki przeprowadzonej rewitalizacji „Manufaktury” mieszkańcy miasta i liczni odwiedzający nie tylko zyskali modną przestrzeń kulturalno-handlowo-rekreacyjną, lecz przede wszystkim mogą dziś poczuć atmosferę XIX-wiecznej industrialnej Łodzi i świetności zakładów Poznańskiego. Obiekty, które restaurowaliśmy, zdobią dziś dumnie główny skwer „Centrum Manufaktura”, będąc świadkiem koncertów i innych wydarzeń kulturalnych.
 

 

ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII

 

W trosce o środowisko naturalne, realizujemy projekty wykorzystujące odnawialne źródła energii. W roku 2012 nasza firma pełniła rolę generalnego wykonawcy farmy wiatrowej „Glińsk” o mocy 6 MW. Generalne wykonawstwo farmy wiatrowej było następstwem zdobywania od roku 2009 wiedzy i doświadczenia na rynku odnawialnych źródeł energii przez komandytariuszy spółki. W latach 2009-2011 byli oni udziałowcami farmy wiatrowej „Darżyno” o mocy 6 MW, zakupionej przez spółkę ENEA S.A. Od roku 2008 są oni udziałowcami farmy wiatrowej „Wicko”o mocy 10 MW, uruchomionej w roku2013. Obecnie AWZ Deweloper przygotowało do realizacji projekt farmy fotowoltaicznej „Wilkowo” o mocy 1 MW. Projekt ten jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku polskim, jako że planowana instalacja zlokalizowana zostanie na zdegradowanym terenie po byłym wysypisku odpadów.

 

Znajdź swoje mieszkanie!

Miasto


Powierzchnia


 


Piętro


Liczba pokoi


Wyszukaj mieszkanie
Nasze biuro sprzedaży ul. Kijowska 6/3 Bydgoszcz
Godziny otwarcia PON-PT: 8:00:16:00 Inny termin po wcześniejszym umówieniu
Skontaktuj się nami +48 691 481 968 52 347 35 60 awz@awz.pl

AWZ © 2015 AWZ Deweloper Polityka prywatności

Nowe mieszkania Bydgoszcz Niemcz Osielsko

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO

NAPISZ
DO NAS
POPROŚ
O KONTAKT