FB

20 lat

doświadczenia

52 347 35 60

+48 663 63 68 63

Osiedle Bursztynowe III

Niemcz/Osielsko, ul. Bursztynowa

Osiedle Bursztynowe III to kolejny etap kameralnej inwestycji, urokliwie położonej na granicy Niemcza i Osielska.

To doskonały wybór dla osób pragnących połączyć spokojne życie za miastem z możliwością szybkiego dotarcia do centrum Bydgoszczy.

Atutem Osiedla Bursztynowego jest lokalizacja w jednej z najlepiej ocenianych gmin pod kątem życia mieszkańców. Bliskość sklepów, szkół, przedszkoli i placówek medycznych sprawia, że wszystko jest w zasięgu ręki. A wszystko to tylko 7 km od ścisłego centrum Bydgoszczy!

 
 
Otoczenie Osiedla zachwyca pięknym krajobrazem i rozległymi terenami zielonymi. Przyroda jest tu bujna, a lasy pełne malowniczych zakątków.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku niewątpliwą zaletą będą liczne leśne ścieżki piesze i rowerowe oraz sąsiedztwo Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek z bogatą ofertą sportowo-rekreacyjną i kulturalną.

Przestrzeń, zieleń i światło to kluczowe elementy architektury Osiedla Bursztynowego.

Przestrzeń

Osiedle Bursztynowe to komfortowa skala zabudowy i przestrzeń dająca poczucie intymności i wygody. Każdy budynek to tylko dwa piętra i poddasze, a powierzchnia zabudowy to 20% całej powierzchni działki. To skala sprzyjająca miłej, sąsiedzkiej atmosferze.

 

Zieleń

Osiedle Bursztynowe jest spójne architektonicznie i idealnie wkomponowane w podmiejską zieleń. Unikalnego charakteru nadają mu zachowane leśne drzewa. Teren zielony wokół pozwoli na zaaranżowanie przytulnych zakątków do wypoczynku oraz placu zabaw, na którym dzieci nawiążą pierwsze przyjaźnie. Wracając z wycieczki rowerowej, zaparkujesz swoje dwa kółka w przestronnych rowerowniach.

Światło

Duże, panoramiczne okna balkonowe uczynią Twoje wnętrze jasnym i słonecznym oraz zapewnią kojący widok na otaczającą zieleń. Przestronne balkony o powierzchni ok. 10 m2 sprawią, że po powrocie do domu z przyjemnością zrelaksujesz się wśród śpiewu ptaków i szumu drzew.

 
 
28 mieszkań o metrażach od 41 do 82 m2 cechuje wyjątkowa funkcjonalność i optymalne wykorzystanie przestrzeni. Duże możliwości adaptacyjne pozwalają na łączenie mieszkań lub przygotowanie indywidualnej aranżacji na podstawie wytycznych Klienta, również w opcji wykończenia „pod klucz”. Dla wygody mieszkańców w każdym z dwóch kameralnych budynków zaplanowano garaże indywidualne i komórki lokatorskie. Cały teren będzie ogrodzony, oświetlony i monitorowany.

Projekt wyróżnia wyjątkowa dbałość o detale i wysoka jakość wykończenia. Stosowanie materiałów o najlepszych parametrach i nowoczesnych technologii gwarantuje mieszkańcom zdrowe i komfortowe środowisko życia. Każde mieszkanie posiada dodatkowe udogodnienia – klimatyzację i rolety zewnętrzne.
 

Znajdź swoje mieszkanie!

Miasto


Powierzchnia


 


Piętro


Liczba pokoi


Nasze biuro sprzedaży ul. Kijowska 6/3 Bydgoszcz
Godziny otwarcia PON-PT: 8:00:16:00 Inny termin po wcześniejszym umówieniu
Skontaktuj się nami +48 663 63 68 63 52 347 35 60 awz@awz.pl

AWZ © 2015 AWZ Deweloper Polityka prywatności

Nowe mieszkania Bydgoszcz Niemcz Osielsko

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna

NAPISZ
DO NAS
POPROŚ
O KONTAKT